Fryzjer / Fryzjerka

Metamorfoza

Bielsko-BIała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i zawsze jesteśmy na czasie.

Oferujemy wszelkie nowości dostępne na rynku kosmetycznym i fryzjerskim. Duży nacisk kładziemy na podnoszenie kwalifikacji naszego personelu poprzez udział w szkoleniach i kursach, uczestnictwie w targach krajowych i międzynarodowych oraz czytanie fachowej literatury.

• Strzyżenie damskie, męskie

• Modelowanie włosów

• Farbowanie

• Doradztwo w zakresie stylizacji fryzury

Wymagania

• Kilku letnie doświadczenie w zawodzie

• Kreatywność, entuzjazm, zaangażowanie

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność

• Znajomość najnowszych trendów w fryzjerstwie

• Zainteresowanie najnowszymi trendami w modzie i kosmetyce

• Mile widziane udokumentowane sukcesy (zdjęcia, certyfikaty, dyplomy, nagrody)

Oferujemy

• Umowa o pracę

• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

• Praca z profesjonalistami

• Możliwości rozwoju

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Działamy na rynku już 21 lat.<br/><br/>Możemy pochwalić się ogrom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne