Opis stanowiska pracy

Beauty & Skin Experts

Przyjmę do pracy w salonie Fryzjersko-kosmetycznym prosperującym od 6 lat Fryzjerkę /Fryzjera z doświadczeniem. Salon mieści się na Wilanowie ul. Sarmacka 20/136.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, (podstawa + procent)
- szkolenia podnoszące kwalifikację,
- dobre warunki pracy,
- duże możliwości rozwoju.

Adres e-mail został stworzony z myślą o rekrutacji - dlatego jest inny niż podany na stronie.

Wymagania

- doświadczenie
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- miłą aparycję,

Prezentacja firmy

Beauty Skin & Experts powstał z myślą o wszystkich, którzy w zaciszu prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna