Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2956

Obowiązki:

Wymagana jest umiejętność komunikacji z zespołem i klientami, a także empatia i chęć zrozumienia użytkownika końcowego. Zaaplikuj jeśli masz doświadczenie w pracy z użyteczności i interfejsów (UX / UI); umiejętności prototypowania - szybkie prototypowanie (szybkie zmiany w środowisku programistycznym, aby zobaczyć, jak może wyglądać proponowane rozwiązanie - wraz z projektantem); Zdolność do oceny prototypów UX pod kątem złożoności implementacji (zarówno wysokiej jak i szczegółowej). Powinieneś posiadać wiedzę na temat technicznych ograniczeń technologii internetowych i doświadczenie w budowaniu bibliotek. Zaletą będzie gotowość do dzielenia się wiedzą, także z osobami nietechnicznymi.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, , dobra znajomość JavaScript (ECMAScript >= 6), dobra znajomość TypeScript, html5, sass/scss, SQL, dobra znajomość frameworków i narzędzi (React, Redux, Angular4+, Spring, Docker, Invision, Zeplin). Mile widziane: Doświadczenie w pracy. Doświadczenie w pracy z WCAG. Wiedza na temat użyteczności / dostępności. Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa. Kontakt: Kandydat przesyła CV za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://joboffice.traffit.com/public/form/a/293 Międzynarodowe środowisko, atmosfera stymulująca rozwój. Indywidualną ścieżka kariery. Korzyści członkostwa w Grupie Lufthansa. Elastyczny czas i miejsce pracy dostosowane do potrzeb pracownika. Możliwość rozpoczęcia dnia roboczego między 07:00 a 11:00. Miejsce pracy dostosowane do potrzeb pracowników. Wsparcie dla Twojej pasji do sportu w ramach lokalnej grupy działania i współfinansowanie kart Multisport, Prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków ich rodzin.

Miejsce pracy: AL. GRUNWALDZKA 415, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy