FrontEnd (HTML- CSS) / Wordpress Junior Developer

Pixels Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Frontend (HTML - CSS) / Wordpress Junior Developer

Oczekujemy od Ciebie:

- bardzo dobra znajomość XHTML/HTML/CSS

- znajomość środowiska i doświadczenie w tworzeniu nowych modułów pod WordPress oraz modyfikacja istniejących

- mile widziane doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT

- znajomość Bootstrap i/lub Foundation

- podstawowa znajomość SASS

- podstawowa znajomość Javascript

- podstawowa znajomość jQuery

- docenimy: znajomość metodyk Agile (SCRUM) oraz znajomość jednego JavaScript Framework

- dużym atutem będą umiejętności programistyczne (PHP) w środowisku SYMPHONY 2

- terminowości i sumienności

- wysokiej jakości pracy.

Zanim aplikujesz - przeczytaj to co poniżej;

Co z nami zyskasz?

Zaczniemy od tego co bardzo ważne - Jesteśmy startupem albo wręcz startupami bo stworzyliśmy dotychczas kilka serwisów (kolejnych kilka czeka w poczekalni), które będą potrzebowały wsparcia Frontendowca/Wordpress Developera, zanim jeszcze wejdą na rynek.

Szczerze przyznajemy, że nie zarobisz u nas kokosów bo nas na takie wypłaty nie stać. Póki co. Sami dotąd nie zarabiamy, ale jesteśmy ultra zorientowani na sukces i zdeterminowani by wejść na same szczyty. Nie zamierzamy się poddać, aż tego nie osiągniemy. Ileż w końcu można coś robić pro publico bono??

Jaki z tego morał? Ano taki, że "coś" Ci zapłacimy, ale jak wyżej - nie będą to przysłowiowe kokosy. Wiemy ile zarabiają developerzy i szczerze przyznajemy, że takich uposażeń p[óki co nie dźwigniemy.
Poszukujemy kogoś kto odda cząstkę siebie i poświęci odpowiednio dużo czasu by dokończyć to nad czym pracujemy od dłuższego czasu.

Co oferujemy w zamian?? Np. umowę inwestycyjną, która zapewni Ci konkretne (ustalone) profity gdy jeden, drugi czy piąty serwis zacznie zarabiać. Albo gdy znajdzie się inwestor, albo gdy sprzedamy jeden czy drugi serwis. By do tego doszło czeka nas kawał ciężkeij roboty, za którą Ci zapłacimy tyle na ile będzie nas stać i ile uzgodnimy, sami z kolei zaryzykujemy. Wszak kto nie ryzykuje, nie pije szampana :)

Jaka konkluzja?? - jesli Ty też jesteś w stanie zaryzykować, oddać kawał siebie i swojego czasu i niejako przysłużyć się idei, którą wpletliśmy w nasze serwisy, które same w sobie są z sobą mniej lub bardziej subtelnie, powiązane - zapraszamy, resztę dopowiemy na rozmowie, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli z kolei chcesz zarobić grubą kasę - to oferta nie dla Ciebie, lepiej zgłoś się do firm, które na to stać. Chcielibysmy by nas też było, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Choć wierzymy, że kiedyś nastanie taki czas :) W zasadzie jesteśmy pewni :)

A teraz klasyka -> co oferujemy ponad to co powyżej;

- ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę,

- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,

- przyjazną, start-up'ową atmosferę,

- wynagrodzenie uzależnione również od efektów pracy i zaangażowania,

- forma zatrudnienia: początkowo PŁATNY staż albo jakakolwiek inna wspólnie ustalona forma a następnie - jeśli się sprawdzisz :) - wiadomo, jak wyżej :) tj. jeśli okażesz się wyjątkowym/wyjątkową specjalist(k)ą, charakteryzującym/ą się zaangażowaniem w pracę oraz osiągąjącym/ą nieprzeciętne wyniki, zaproponujemy Ci najpewniej to o czym piszemy powyżej, albo od razu albo po jakimś czasie.

CV wraz z ewentualnym portfolio/projektami (forma dowolna) prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza.

Do przesłanych dokumentów prosimy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Firma będąca operatorem kilku aplikacji/serwisów webowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy