FRONTEND DEWELOPER / KODER HTML

Grupa eSprzedaż

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kodowanie, wdrażanie, serwisowanie sklepów oraz stron internetowych.

Chętnie zatrudnimy osoby z poza Warszawy, dajemy możliwość zdalnego przeprowadzenia rekrutacji dodatkowo pomożemy w znalezieniu stancji.

Zakres odpowiedzialności:

− kodowanie projektów do HTML,

− implementacja kodu HTML do CMS sklepów i stron www na podstawie dokumentacji.

Oferujemy:

- uczestniczenie w projektach znanych firm,

− wynagrodzenie 2500 – 4000 zł netto w zależności od doświadczenia oraz umiejętności,

− pracę w młodym i zgranym zespole,

− możliwość rozwoju zawodowego,

- podstawowe szkolenie odnośnie języka PHP, niezbędne do realizacji wykonywanych zadań.

Wymagania

− bardzo dobrej znajomości HTML5,

− bardzo dobrej znajomości CSS,

− znajomości Adobe Photoshop w zakresie potrzebnym do pocięcia psdeka,

− Doświadczenia na podanym stanowisku,

- Pozytywnego nastawienia do życia i innych.

Dodatkowo:

 - mile widziana podstawowa znajomość PHP.

Prosimy o dolączenie portfolio do CV.

Prezentacja firmy

Szybko rozwijająca się agencja interaktywna oferująca tworzenie serwisów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy