Frontend Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• tworzenie stron internetowych w oparciu o projekty graficzne i makiety,

• rozwój bieżących stron i aplikacji WWW,

• udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych,

• współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

• doświadczenie w tworzeniu komercyjnych stron i aplikacji web,

• bardzo dobra znajomość technologii front-endowych: HTML5, CSS3, JavaScript (w tym biblioteki jQuery),

• znajomość zagadnień związanych z UX/UI,

• doświadczenie z Responsive Web Design i stronami mobilnymi,

• znajomość systemu kontroli wersji Git,

• dobra znajomość języka angielskiego,

• umiejętność obsługi Adobe Photoshop,

• komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowe atuty:

• znajomość Bootstrap, Foundation itp.,

• znajomość Less, Sass,

• znajomość build systemów: Gulp/Grunt,

• podstawowa znajomość PHP (OOP) lub Python.

Oferujemy:

• umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność,

• motywujące wynagrodzenie,

• udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,

• prywatną opiekę medyczną,

• kartę MultiSport,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika,

• luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media