Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Frontend Developer

Lokalizacja: Wrocław / Gliwice

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Frontend Developer.

Oczekwania:

  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS3 i RWD (na poziomie samodzielnego budowania małych aplikacji w ramach projektów zespołowych)
  • Znajomość pojęć SASS i LESS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość framework Angular lub/i React lub/i Vie.js
  • Znajomość bądź chęć poznania platform Hybris w obszarze e-comerce

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,)
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji e-comerce
  • Współpraca z klientem, zespołem testerów, analitykiem i architektem projektu
  • Aktywny udział w prowadzeniu projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu
  • Tworzenie aplikacji (zwłaszcza typu Enterprise).
Devire Devire Devire Devire