Frontend Developer

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika średnich i dużych webowych systemów (branża wydawnicza i edukacyjna oraz platformy zakupowe)
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu
  • Dokumentowanie kodu i testowanie

Technologie: Javascript, HTML, CSS, SASS/LESS, Angular (nie wymagany), Scrum, TDD, Ajax.

Wymagane umiejętności:

  • Dobra znajomość HTML4/5, CSS3, JavaScript, AJAX, jQuery
  • Doświadczenie z RWD
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w ww technologiach (moze być jako freelancer)
  • Mile widziana znajomość zagadnień UX/UI oraz Website Performance

Oferujemy:
  • Umowę o dzieło lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie: 6 tys - 8 tys PLN netto + VAT lub 4 tys - 6 tys netto przy umowie o dzieło
  • Prywatne ubezpiczenie medyczne i kartę sportową
  • Możliwość nauki Angulara w praktyce (jeśli nie znasz)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy