Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Dostarczenie kodu HTML, CSS i JS działającego na różnych przeglądarkach oraz platformach, również na urządzeniach mobilnych (np. iPhone, iPad).
  • Cięcie plików PSD do responsywnych szablonów.
  • Bieżące wsparcie istniejących produktów i aplikacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (czas nieokreślony po umowie na czas próbny)
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Stały rozwój kompetencji (szkolenia, konferencje)

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 1-letnie doświadczenie jako developer JavaScript / HTML5 / CSS3
  • Wymagana znajomość jQuery (mile widziana znajomość AngularJS)
  • Znajomość Git lub SVN.
  • Podstawowej znajomości PHP (obiektowość)
  • Praktyczna znajomość technik RWD
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę na podstawie anglojęzycznej dokumentacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy pysznie interaktywną agencją, która z dostępnych na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy