Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz się skupić na budowaniu innowacyjnej aplikacji, a nie na czytaniu kolejnych uwag od account'a, to zapraszamy do nas.

Szukamy zdolnego Frontendowca z dobrą znajomością JavaScriptu do intensywnego rozwijania UI.

Tworzymy NapoleonCat - platformę do zarządzania komunikacją marketingową w mediach społecznościowych dostępna w modelu SaaS. Korzystają z niej firmy w kraju i za granicą. Jesteśmy jedynym polskim oficjalnym Facebook Marketing Partner'em oraz należymy do wąskiego grona Google Developers. Działamy na Google Cloud.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie PLN 8-10 tys. brutto, adekwatnie do umiejętności i doświadczenia,
  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • udział w programie premiowym,
  • luźną atmosferę w biurze na Starych Bielanach przy metrze,
  • udział w tworzeniu innowacyjnego produktu na rynek międzynarodowy,
  • możliwość szybkiego podnoszenia umiejętności.

Wymagania

Wymagane technologie:

  • ReactJS, Redux,
  • VanillaJS, ES6
  • RESTful api,
  • Bootstrap,
  • HTML5, CSS3, Less
  • Gulp/Webpack,
  • GIT

Mile widziane:

  • Facebook Graph API,
  • podstawy PHP 5.3, MySQL
  • PrototypeJS, React Native

Dodatkowe umiejetności:

  • programowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych,
  • umiejętność i nawyk dokumentowania kodu aplikacji,
  • Responsive Web Design.

Prezentacja firmy

Napoleon sp. z o.o. to warszawski social media software house. Je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy