Frontend Developer

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla wiodącego dostawcy rozwiązań i usług internetowych w zakresie budowania wizerunku firmy poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer

Zakres zadań:

  • Tworzenie i rozwój portalu Polskiego lidera na rynku rozwiązań rekrutacyjnych
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych, umożliwiających użytkownikom bezproblemowe korzystanie z portalu
  • Budowa nowych funkcjonalności oraz systemów zintegrowanych z portalem
  • Codzienna praca w zespole scrumowym

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w React
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (EcmaScript, TypeScript)
  • Doświadczenie z Angular 2+
  • Znajomość CSS3
  • Umiejętność pisania stylów pod urządzenia mobline (RWD)
  • Znajomość SASS/LESS

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B via Devire
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dobrą lokalizację biura
  • Pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire