Frontend developer

MyTimePlan

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Udział w rozwijaniu nowych funkcjonalności w ramach wieloletniego projektu wspierającego zarządzanie czasem pracy w przedsiębiorstwach
  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w używanych systemach
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Analiza błędów, wsparcie powdrożeniowe

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: JavaScript (Angular), HTML5, CSS, REST
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: npm, git, bash oraz technologiami: less, sass.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość TypeScript oraz Angular2
  • Znajomość Ionic Framework
  • Znajomość Java
  • Znajomość Bash Shell Script

Prezentacja firmy

MyTimePlan jest islandzką firmą rozwijającą oprogramowania służąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy