Frontend Developer

HRK S.A.

Kraków, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Marzysz, aby praca była dla Ciebie wyzwaniem, a wyzwanie zabawą?

 Aplikuj już dziś i spełnij swoje marzenie o pracy w globalnej firmie z branży internetowej

Frontend DeveloperMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Audyt i optymalizacja mobilnych stron internetowych pod konkretne kryteria
  • Wykonanie, kontrolowanie, wdrażanie produktów internetowych
  • Dostarczania wysokiej jakości usług dla klientów, dbanie o to, by usługi służyły przede wszystkim użytkownikowi
  • Udzielanie klientom wsparcia dotyczącego użytkowania produktów
  • Komunikacja z reklamodawcami i wewnętrznymi zespołami sprzedaży i usług

Wymagania:

  • Zaawansowany HTLM, CSS
  • Znajomość jednej z platform CMS ( Wordpress / Magento / Joomla)
  • Podstawowa znajomość PHP oraz jQuery
  • Podstawy programowania w technologii JavaScript
  • Konieczna znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana znajomość Google AdWord
  • Umiejętność skutecznej pracy z ludźmi oraz zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach dla firmy, która tworzy popularną przeglądarkę internetową
  • Współpraca długoterminowa, zatrudnienie bezpośrednio u klienta - jeden z najlepszych pracodawców w skali globalnej
  • Praca w jednym z najbardziej prestiżowych biur na świecie, dobra lokalizacja
  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Program ubezpieczenia na życie
  • Praca w kreatywnym środowisku

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: katarzyna.rzepka@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.