Opis stanowiska pracy

Webiso to agencja interaktywna kreatywnie wykorzystująca potencjał Internetu. Dostarczamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. Od ponad 5-ciu lat specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, e-commerce i aplikacji webowych. Mamy na swoim koncie ponad 100 wdrożonych projektów.

Jeżeli jesteś koderem html lub Front-end Developerem, masz na swoim koncie przynajmniej kilka zrealizowanych projektów internetowych, jesteś zdolny i ambitny, każdy kolejny projekt idzie Ci szybciej niż poprzedni, wiesz co to są ciachy w Photoshopie i umiesz korzystać z jQuery - czas abyśmy się poznali.

W firmie WEBISO będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach, zdobywając doświadczenie i pogłębiając swoje umiejętności.

Mile widziane:

• Umiejętność tworzenia stron w technologii RWD - stron responsywnych,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio),

• Znajomość zagadnień optymalizacji stron do poprawnego wyświetlania pod różnymi przeglądarkami

• Znajomość zagadnień optymalizacji kodu pod pozycjonowanie

• Student studiów dziennych (3-ci – 5-ty rok), zaocznych lub wieczorowych

• Niepalący

Oferujemy:

• Pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu)

• Wyzwania w pracy nad ciekawymi zleceniami

• Miłą atmosferę w pracy

• Po okresie próbnym - kartę Multisport

Zadania realizowane na tym stanowisku:

• Tworzenie kodu HTML/CSS na podstawie projektu graficznego

• Pisanie skryptów JavaScript i dynamicznych zapytań w Ajax

• Implementacja CMS’a do stron internetowych

Wymagania

• Dobra znajomość XHTML i HTML 5 oraz CSS w tym CSS 3

• Umiejętność programowania w JavaScript

• Znajomość biblioteki JQuery

• Znajomość AJAX

• Znajomość PHP oraz MySQL

• Znajomość biblioteki Smarty

• Podstawowa znajomość obsługi programu Photoshop

• Znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej)

Prezentacja firmy

Dostarczamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce