Frontend Developer

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1120017

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Front- End Developer.

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia: B2B/ IT Contracting
Stawka: 100-120/h

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS 3.0
  • Znajomość technologii Web-Components
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość technologii Git, Maven, SonarQube, Jenkins
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych podczas tworzenia aplikacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne
  • Dokładność, umiejętność współpracy, innowacyjność
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość ES6, TypeScript

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie/projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie Z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
  • Współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
  • Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

OFERUJEMY:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland