WMK Invest Sp. z o.o.

Frontend Developer

Od: WMK Invest Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy specjalistami, którzy projektują, budują i zarządzają sklepami e-commerce oraz wykorzystują skuteczne narzędzia marketingowe. Tom&Co współpracuje z markami wiodącymi prym na rynku internetowym e-commerce w Wielkiej Brytanii oraz firmami m.in: z Australii, Holandii, Irlandii i Niemczech.

OBOWIĄZKI

Będziesz pracował nad tworzeniem nowoczesnych, autorskich rozwiązań e-commerce typu single page app przy wykorzystaniu AngularJS i OOCSS opartego na SAAS - stworzonego do tworzenia zaawansowanych stron internetowych, które są wysoce interaktywne i dopasowane do wszystkich urządzeń.

Posiadamy wysoce wyspecjalizowany zespół programistów, który będzie Cię wspierać i pomoże rozwinąć umiejętności poprzez przegląd kodu (code review) oraz regularne spotkania i rozmowy.

Do głównych zadań należą:

  • Tworzenie kodu HTML i arkuszy CSS dla wszystkich popularnych przeglądarek internetowych zgodnie ze standardem RDW,
  • Optymalizacja wydajności,
  • Praca przy nowych projektach (80%) oraz wsparcie istniejących projektów (20%),
  • Praca z Sass, Gulp i podobnymi narzędziami,
  • Współpraca z PMami, QA oraz działem backendu,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera,
  • bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3,
  • dobra znajomość Gulp lub Grunt lub Webpack
  • znajomość LESS lub SASS,
  • znajomość AngularJS 1.x / 2+
  • znajomość npm,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

OFERUJEMY

  • elastyczne godziny pracy,
  • firmowe śniadania raz w tygodniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • opieka medyczna po okresie próbnym, także pakiet rodzinny (PZU),
  • pracę w zagranicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań,
  • pracę w zgranym zespole,
  • udział w dużych, zagranicznych projektach,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych.