Frontend Developer

Gorrion

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz uczestniczyć w procesie tworzenia aplikacji dla klientów polskich i zagranicznych. Nie chcemy używać przestarzałych technologii. Razem ze swoim zespołem zdecydujesz, jaki stack technologiczny wykorzystacie. Zadbasz o rozwój własnej wiedzy i kwalifikacji oraz będziesz mieć wiele okazji do dzielenia się nimi z innymi Gorrionkami.

Co zapewniamy?

Będziesz realizować ciekawe i zróżnicowane projekty. Nie musisz wstawać wcześnie. W Gorrionie każdy sam wybiera godziny pracy. Pomożemy Ci się rozwijać. Zapewnimy książki, kursy, wyślemy na konferencję, czy szkolenie. Dwa razy w tygodniu będziesz mieć możliwość szlifowania swojego angielskiego podczas spotkań z native speakerem. Dofinansujemy Twoją kartę sportową, a tydzień będziesz mógł zacząć i zakończyć zajęciami jogi w biurze.

Wymagania

Czego wymagamy?
Dobrej znajomości JavaScript, CSS
Znajomości jednego z popularnych frameworków frontowych (Angular, React lub Vue.js)

Czym zabłyśniesz?
Znajomością Webpack, Node.js, architektury Flux.

Prezentacja firmy

We believe that software development is similar and unified all over the... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy