Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych

Jeśli nie interesuje Cię korporacyjna atmosfera, chcesz rozwijać umiejętności w przyjaznej i stabilnej organizacji. A ponadto, jesteś samodzielną, kreatywną osobą otwartą na nowe wyzwania - to stanowisko jest dla Ciebie! Zaaplikuj!

Dla naszego Klienta, Trójmiejskiego leadera z branży wydawniczej i edukacji multimedialnej zlokalizowanego w Gdańsku szukamy osób z większym i mniejszym doświadczeniem na stanowisko:

Frontend Developer

Nr ref.: 39977
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • tworzenie front-endu RWD serwisu firmy, stron wizytówek aplikacji,
  • współpraca z programistami aplikacji JS,
  • tworzenie aplikacji JS,
  • prowadzenie kilku projektów równocześnie,
  • prowadzenie pełne cykle projektów,
  • możliwość wyboru używanych technologii.

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript,
  • LESS/SASS,
  • Bootstrap, JQuery,
  • Google Maps API,
  • znajomość PHP,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT, SVN.

Oferta:
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Benefit,
  • karnet na basen w atrakcyjnej cenie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)