Opis stanowiska pracy

Zespół naszych Developerów zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatyczych, które jednocześnie wykorzystują najnowsze technologie, a przy tym pozostają łatwe w utrzymaniu i rozwoju. Tworzy i optymalizuje interfejsy, pamiętając o wpływie UX produktu na wskaźniki powodzenia każdego biznesu internetowego.

Proponujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich kompetencji,

- wyłącznie ciekawe i innowacyjne projekty,

- elastyczne godziny pracy,

- realny wpływ na wyniki i kierunek rozwoju firmy,

- sprzęt i software dostosowany do oczekiwań i przyzwyczajeń pracownika,

- start-upową atomosferę pracy,

- udział w szkoleniach, konferencjach oraz imprezach integracyjnych.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

- posiada duże doświadczenie w pracy z Front-Endem,

- bardzo dobrze zna HTML, CSS, JavaScript - to podstawa,

- bez problemu poradzi sobie z obsługą narzędzi tj.: git, gulp, SASS,

- ma doświadczenie w pisaniu aplikacji SPA (AngularJS, ew. inne frameworki), które komunikują się z API,

- dobrze radzi sobie z tworzeniem responsywnych interfejsów użytkownika,

- dba o dobre praktyki programistyczne,

- posiada chęć nieustannego doskonalenia swoich umiejętności, kocha to co robi i wierzy w wartość, którą tworzy.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budowaniem zaawansowanych systemów informatycznych, które ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy