Opis stanowiska pracy

dobster to firma działająca w obszarze dedykowanych aplikacji internetowych. Rozwijamy istniejące oprogramowanie, a także tworzymy nowe, ciekawe projekty. Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i wykorzystywać na co dzień najnowsze technologie, to praca dla Ciebie.

Dlaczego warto z nami pracować:

- dbamy o wysoką jakość kodu, poprzez stosowanie konwencji oraz code review

- piszemy testy automatyczne aby zapewnić niezawodność naszego oprogramowania

- pracujemy w zespole SCRUM, w którym zawsze można liczyć na wzajemną pomoc

- jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ścieżki rozwoju

- wykorzystujemy najnowsze technologie, nie zostajemy w tyle

- automatyzujemy procesy wewnątrz firmy

Co oferujemy:

- pracę w biurze w Bielsku-Białej

- profesjonalne stanowisko (2 monitory, IDE PHPStorm)

- umowa o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- możliwość ciągłego rozwoju

- pracę z najnowszymi technologiami

- wysoką kulturę pracy w przyjaznej atmosferze

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka JavaScript

- znajomość HTML5, CSS3, AJAX

- znajomość dowolnego framworka JavaScript (Angular, React, VueJS)

- znajomość REST API

Dodatkowe atuty:

- znajomość frameworka VueJS

- znajomość SASS/SCSS

- znajomość narzędzi automatyzujących prace

- znajomość testowania aplikacji JavaScript

Na koniec spis technologi, z którymi pracujemy:

PHP, Laravel, HTML5, CSS, SCSS, Git, PHPUnit, MySQL, JavaScript, VueJS, Vuex, AJAX, Redis, Node.js, Composer, Jenkins, REST API, Docker.

Prezentacja firmy

dobster to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji oraz systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy