Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi
- Projektowanie i implementacja systemów webowych
- Tworzenie aplikacji w języku JavaScript
- Modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów
Oraz inne… ;)

Dokładny zakres obowiązków różni się od umiejętności i wybranej ścieżki rozwoju pracownika (frontend/backend developer). Dokładamy staranności, aby pracownicy mieli możliwość rozwoju w wybranych przez siebie obszarach specjalizacji.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Frontend Developer oczekujemy:

- Dobrej znajomości HTML5, oraz CSS3
- Umiejętności programowania w języku JavaScript z wykorzystaniem bibliotek np. jQuery
- Umiejętności tworzenia stron zoptymalizowanych dla urządzeń mobilnych
- Znajomość zagadnień SEO w kontekście optymalizacji kodu HTML
- Wyczucie estetyki
- Doświadczenie poparte portfolio
- Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość Gulp.js/Grunt/Bower/SASS
- Znajomość AngularJS
- Znajomość PHP
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Dokładność w odwzorowywaniu projektów graficznych
- Znajomość Facebook API

Prezentacja firmy

Veneo - Creativity first! – skutecznie pomaga Markom wykorzystać Interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy