Cyclad Sp. z o.o.

Frontend Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inne

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera specjalizującego się w dostarczaniu technologii omnichannel, poszukujemy Frontend developerów. Dołącz do nas i zapewnij najwyższą jakość Customer Experience na rynku! Poszukujemy zespołowego gracza, który doskonale wie jak tworzyć aplikacje angularowe.

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla sektora farmaceutycznego
  • Rodzaj projektu: doskonalenie i tworzenie nowych funkcji platformy komunikacyjnej
  • Lokalizacja: Warszawa-Mokotów, ul. Wołoska
  • Praca zdalna: po okresie wdrożenia 1-2 dni/tydzień
  • Wynagrodzenie: 70 – 100 PLN/netto/h + VAT (B2B)

Obowiązki:

  • Tworzenie innowacyjnych aplikacji webowych z wykorzystaniem framework-a Angular
  • Czynny wkład w projektowanie / udoskonalanie architektury systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonych przez siebie elementów systemu
  • Udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu
  • Współpraca z UX/UI przy projektowaniu oraz implementacji projektów graficznych interfejsu aplikacji

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji Git, GitLab,
  • Bardzo dobra znajomość Angular, CSS3, HTML5, JavaScript, TypeScript, RxJS, ngrx, GraphQL, Apollo
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pracy z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z produktami Atlassian (JIRA/Confluence)
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Otwartość na nowe technologie
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość Symfony PHP i AngularJS

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym zespole R&D, który kreuje i tworzy własne produkty
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami
  • Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje
  • Industrialne, dobrze wyposażone biuro na Mokotowie
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7 – 10)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.