Frontend Developer (RWD)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1078211

Zatrudniona osoba będzie miała możliwość uczestniczenia we wszystkich etapach projektów, m.in.:
- rozwoju warstwy frontend w aplikacji
- projektowaniu rozwiązań i implementacji nowych funkcjonalności
- realizacji testów zapewniających wysoką jakość wdrażanego rozwiązania,
- integracji ze środowiskiem CI

Wymagania i obowiązkiWymagana znajomość: (min. 2 lata):
- Javascript
- HTML5
- CSS3
- Ajax
- JSON
- Angular.js;
- języka angielskiego (min. B2)
Mile widziane:
- znajomość programowania w językach obiektowych (w szczególności Java)
- znajomość języka bazodanowego (w szczególności SQL, PL/SQL)
- znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix
- doświadczenie w pracy z system kontroli wersji GIT

Zapewniamy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Wyjątkowy, dobrze zgrany zespół specjalistów z branży informatycznej i finansowej, zorientowany na komunikację i współpracę
- Możliwość rozwoju w obszarach nowoczesnych technologii jak i biznesowych (finanse, bankowość, zarządzanie ryzykiem); wysoki poziom współpracowników, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; szkolenia;
- Prestiżowe biuro o wysokim standardzie, dobrze ulokowane i skomunikowane
- Zwinną metodologię pracy Scrum
- Miejsce przyjazne dla pracownika ze zminimalizowanymi formalnościami i dużą elastycznością
- Budowanie dynamicznie rozwijającego się biznesu o zasięgu globalnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland