Frontend Developer (mid)

Antrego Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Antrego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji typu front-end. Dostarczamy intuicyjne rozwiązania, usprawniające procesy biznesowe naszych klientów za pomocą lekkich, nowoczesnych technologii.

Opis stanowiska:
* Tworzenie i rozwój warstwy frontendowej
* Współpraca z zespołem programistów frontendowych, jak i backendowych
* Przeprowadzanie code review
* Projekt prowadzony w lekkiej metodyce typu Agile
* Wykorzystanie Continuous integration
* Praca w fajnej atmosferze małej firmy

Wymagania:
* Dobra znajomość JavaScript, HTML 5, CSS 3
* Doświadczenie w pisaniu aplikacji z wykorzystaniem AngularJS
* Umiejętność pisania aplikacji RWD
* Chęć poznawania nowych technologii
* Poczucie humoru

Mile widziane:
* Znajomość TypeScript
* Doświadczenie z GIT

Widełki:
* 5000 - 8000zł brutto przy umowie o pracę
* 45 - 65 zł/h netto na fakturze (przy umowie B2B)
* Możliwe także inne formy zatrudnienia, jesteśmy w tej kwestii elastyczni