Frontend Developer / JavaScript Programmer

Forum44

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Forum 44 zajmująca się tworzeniem systemów klasy Business Intelligence and Data Analytics, jak również pozyskiwaniem, przetwarzaniem i sprzedażą danych przestrzennych poszukuje pracownika na stanowisko Frontend Developer /JavaScript Programmer.

Obecnie jesteśmy na etapie rozszerzania zespołu do realizacji własnego dużego i ciekawego projektu. Poszukujemy ludzi z otwartymi umysłami, gotowych do przełamywania utartych schematów, chcących tworzyć kreatywne rozwiązania techniczne i wizualne.

Jeśli lubisz rozwijać nowe, nieszablonowe technologie i nie boisz się wyzwań, nie będziesz zawiedziony!

Wymagane:

  • doświadczenie w tworzeniu dynamicznych Single Page Application
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej
  • praktyczna umiejętność systemu kontroli wersji GIT
  • dyspozycyjność na miejscu (praca głównie stacjonarna)
  • zaangażowanie w część projektową i samodzielność w proponowaniu innowacyjnych rozwiązań

Technologie niezbędne (wymagane praktyczne doświadczenie):

  • JavaScript, HTML5, CSS3
  • ES6
  • React.js
  • LESS (ew. SASS)

Mile widziana znajomość:

  • Redux
  • RxJS lub Bacon.js (lub podobne)
  • Znajomość TypeScipt

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma Forum 44 zajmuje się tworzeniem systemów klasy Business Intelligen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca dla studenta