Frontend developer - AngularJS - możliwość pracy zdalnej

Levitated

50-078 Wrocław, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Z związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy programisty AngularJS którego zadaniem będzie tworzenie aplikacji webowych dla naszych klientów.

Oferujemy pracę zdalną lub w nowo utworzonym biurze we Wrocławiu.

Oferujemy

  • Pracę zdalną lub biurze we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego. Pełny etat.
  • 4500-6000zł netto w zależności od doświadczenia.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów. Mamy to szczęście że pracujemy w firmami w których management tworzą programiści więc nie ma np. nierealnych terminów ustalonych przez kogoś z marketingu itd.
  • Możliwość rozwoju: dla wszystkich w naszej firmie programowanie to znacznie więcej niż tylko praca. Interesuje nas to, ciągle więc się uczymy i szukamy takich samych ludzi.
  • Elastyczne godziny pracy.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji podaj linka do portfolio lub listy projektów w których uczestniczyłeś z dokładnym określeniem swojej roli. Dodatkowym atutem będzie dostarczenie sampli kodu JS z których jesteś dumny.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Javascript.
  • Doświadczenie z AngularJS.
  • HTML5, CSS3, frontend development.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą duże systemy webowe dla naszych stałych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
m.in darmowe obiady w biurze
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy