Front-End / Wordpress developer

TDSOFT sp. z o. o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko front-end / wordpress developer do naszego nowo-otwartego biura w Łodzi przy ulicy Gdańskiej (okolice Manufaktury).

Nasze oczekiwania:

- znajomość języków html/css/js/php

- dobra znajomość jquery

- dobra znajomość współczesnych standardów webocych

- bardzo dobra znajomość środowiska Wordpress i przynajmniej 3 letnie doświadczenie w jego wykorzystaniu

- umiejętność wydajnego tworzenia stron internetowych opartych o system Wordpress (od PSD -> template)

- doświadczenie w pracy z git, jira

- umiejętność pisania czystego kodu html/css/js, testowanego na wielu różnych przeglądarkach, oraz urządzeniach

- angielski na poziomie komunikatywnym (klienci z zagranicy, Skype chat, czasami Skype call)

Oferujemy:

- bardzo dużą elastyczność organizacji pracy (atmosfera start-up'owa)

- możliwość częściowej pracy zdalnej

- wynagrodzenie w przedziale 3tys - 8tysięcy netto, do uzgodnienia w procesie rekrutacji

- pracę przy dużych, międzynarodowych projektach, postawionych na chmurze

- pracę przy big data (feedy obsługujące dziesiątki osób na sekundę) i nowoczesnymi technologiami serwerowymi, dzięki którym sobie z tym radzimy

- od czasu do czasu pracę przy małych fajnych start-up'ach

... i wiele innych zalet pracy w szybko rosnącej firmie high-tech.

Prezentacja firmy

Firma TDSOFT sp. z o. o. prowadzi projekty web/mobile/e-commerce/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy