Front-End Web Developer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w Gdyni, innowacyjnej  firmy, będącej twórcą aplikacji wspierającej proces kreowania interfejsów www oraz mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-End Web DeveloperMiejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Udział w projektowaniu oraz rozwoju nowych oraz istniejących funkcjonalności
  • Wdrożenia rozwiązań UI

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
  • Wiedza ekspercka z zakresu HTML i CSS (Less/Sass)
  • Znajomość Vanilla.js
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Doświadczenie z CMS (np. Wordpress), narzędziami jak Grunt i/lub Gulp,  AngularJS, Ember.js,  React będą dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.