Front End Developer

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1154316

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-End Developer
Lokalizacja: Wrocław / zdalnie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
Współpraca: długofalowa
Zespół międzynarodowy,
Wymagany angielski min. B2
Elastyczne godziny pracy
100% zdalna praca

Obowiązki:

 • rozwój i utrzymanie warstwy frontendowej projektu
• mile widziane zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i własnych pomysłów w zakresie rozwoju i projektowania we wszystkich fazach realizacji projektu
• dostarczenie wysokiej jakości kodu • sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów oraz koncepcji pracy nad projektem
• współpraca z innymi developerami

 Wymagania:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy popartej opisem realizowanych projektów
  • bardzo dobrej znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, VUE.js
  • doświadczenia w pracy z Jira i Git
  • elastycznego podejście do stosowanych technik webowych

Mile widziane:

 • doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity (multisport, opieka medyczna)
  • Konferencje i szkolenia
  • Zajecia z angielskiego
  • Imprezy integracyjne
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland