Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie oraz rozwój serwisu Oferteo umożliwiającego szybką komunikację pomiędzy firmami, a osobami poszukującymi usług lub produktów. System pozwala firmom na innowacyjne pozyskiwanie Klientów, a osobom poszukującym ofert na oszczędność czasu i pieniędzy. Naszą innowacyjną usługą, słuchaniem Klientów oraz kreatywnymi pomysłami chcemy podbić całą Polskę, Europę i Świat! Przyłącz się do nas!

W zakresie obowiązków Front End Developera znajduje się projektowanie, programowanie, testowanie oraz utrzymanie i optymalizacja aplikacji WWW.

Oferujemy:

  • współpracę z doświadczonym zespołem w nowoczesnej i innowacyjnej firmie,
  • szerokie możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość współtworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość wpływania na projektowane rozwiązania,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • stałą pracę opartą na jasnych zasadach,
  • pracę w świetnej atmosferze w zespole złożonym z 45 pozytywnie zmotywowanych osób,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • nowe, funkcjonalne biuro przy ul. J. Piłsudskiego we Wrocławiu,
  • wyjazdy i imprezy integracyjne.

Wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami HTML/HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design, Bootstrap,
  • Znajomość zagadnień związanych z UX / UI,
  • Umiejętność adoptowania i integracji gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań / pakietów,
  • Znajomość systemów wersjonowania SVN / GIT,
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Zaangażowanie,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o technologie Java / Servlets / JSP,
  • Znajomość Java Frameworks (Struts i/lub Spring, Apache Lucene / Elastic Search, etc.),
  • Dodatkowym atutem będzie też znajomość języka SQL.

Prosimy o załączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, dz. ustaw nr  133, poz. 883 ).”

Prezentacja firmy

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zado... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria