Front-end Developer

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych Front-end Developerów z doświadczeniem w realizacji interaktywnych serwisów WWW z wykorzystaniem Javascript.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript + Angular i programowania zorientowanego obiektowo (minimum 2 lata doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki jQuery
  • Doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy