Front-end Developer

Sii Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów
Wyzwania przed Tobą:

Szukamy doświadczonych programistów front-end, którzy dołączą do zespołu projektowego w Centrum Kompetencyjnym Digital. Dostarczamy aplikacje webowe i mobilne, zarządzamy projektami w sposób zwinny: SCRUM / Kanban. Zdefiniowaliśmy proces tworzenia oprogramowania, pracujemy z najnowszymi wersjami React i Angular. Wykorzystujemy Jira, GIT, Docker, mikroserwisy oraz cloud computing, z uwzględnieniem AWS lub Azure+. Na co dzień w projektach wykorzystujemy dobre praktyki: pair programming, code review, continuous integration i continuous deployment.

Zadania:

  • Udział w podziale obecnego produktu na mniejsze, zarządzalne i możliwe do dostarczenia elementy (z punktu widzenia aplikacji, ale także z perspektywy funkcji biznesowych)
  • Planowanie aplikacji i ich architektury - moduły, komponenty itp.
  • Planowanie procesu migracji - jak podzielić jedną dużą aplikację monolityczną na mniejsze elementy
  • Możliwość wyboru najbardziej odpowiednich rozwiązań, w tym R&D
Oczekiwane umiejętności:
  • Minimum 3-letnie doświadczenia w tworzeniu stron internetowych i rozwijaniu stron responsywnych
  • Doświadczenie w Angular 2+ lub React, Node.js
  • Doświadczenie w HTML5, CSS3, Saas, JavaScript (jQuery)
  • Znajomość Jasmine i Karma będzie dodatkowym plusem
  • Doświadczenie w pracy z metodami zwinnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie