Front End Developer

Project4You s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

PROJECT4YOU - Rozwiązania Internetowe to dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na rynku od ponad 12 lat. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stale udoskonalamy ofertę, wdrażamy nowe rozwiązania i budujemy potencjał naszej kadry. Ponad 10 pracowników wspiera swoją praca takie główne działy jak programiści i web developerzy, SEO / SEM, Social Media, Opieka serwisowa. Młody i ambitny zespół daje gwarancję swobodnej i twórczej atmosfery, co jest bardzo istotną wartością dodaną.

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Jest to samodzielne stanowisko, w ramach którego do zadań będzie należało m.in. tworzenie warstwy front-end stron i aplikacji tworzonych w firmie

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność dostarczania kodu HTML, CSS i Java Script działającego na różnych przeglądarkach oraz platformach, również na urządzeniach mobilnych
Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery)
Znajomość projektowania pod różne urządzania - Responsive Web Design
Znajomość i doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy z preprocesorami CSS (LESS, Compass, Stylus, SASS)
Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

stałą pracę w oddziale firmy w Rzeszowie
pracę przy ciekawych projektach
możliwość rozwoju
swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole
przedział wynagrodzenia: 2.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
premie, dodatki: premia kwartalna uzależniona od wyników

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i prosimy o przesyłanie aplikacji. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Project4you z siedzibą w Warszawie, Al. Krakowska 264 02-210 Warszawa."

Prezentacja firmy

PROJECT4YOU - Rozwiązania Internetowe - jesteśmy Agencją z ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce