Front End Developer

Workforce Logiq

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do Poznania dla naszego klienta poszukujemy niezależego Konsultanta IT – Front End Developera, z kreatywną głową, z doświadczeniem zawodowym z HTML, CSS i JavaScript. Praca przeznaczona jest dla kandydata, który wykaże się swoimi ciekawymi pomysłami. Kandydat powinien być otwarty na nowe wyzwania w długoterminowej pracy i gotowy na dołączenie do 20 osobowego zespołu w Poznaniu.

Lokalizacja: Poznań (możliwe, góra dwa dni pracy zdalnej w tygodniu)

Start: ASAP

Czas trwania projektu: 6msc (po 6msc przejęcie przez klienta, bezpośrednia umowa z klientem)

Podróże służbowe – nie dotyczy

Liczba poszukiwanych osób: 1

Oferujemy:

• Możliwość udziału w 6msc projekcie dla międzynarodowego Klienta w roli niezależnego Konsultanta (połączenie pracy w korporacji z działalnością na „własny rachunek”)

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość kontynuowania współpracy u tego Klienta (poniżej więcej informacji)

• Pracę z najlepszymi specjalistami w swoim obszarze technologicznym

• Rozwój nie tylko umiejętności technicznych, ale również kompetencji miękkich

• Atrakcyjne warunki płacowe i jasne zasady rozliczeń

• Elastyczny czas pracy, możliwa praca zdalna do 2 dni w tygodniu

• Wsparcie opiekunów po stronie ZeroChaos

• Po okresie projektowym klient zatrudni kandydata bezpośrednio w wybranej przez kandydata formie zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenie HTML, CSS, JavaScript min. 3 lata

• Doświadczenie w Java min. 1 rok

• Dobra znajomość HTML5, CSS3, JQuery, Jasmine

• Mile widziana znajomość AngularJS, Selenium, Spring

• Znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej (B1 w górę)

• Porfolio projektów (link, załącznik)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 msc z możliwością stałego przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy