Front-end Developer

Hays Poland

Lódz, łódzkie

Hays Poland

Lódz
Lódz
NR REF.: 1132844

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź (ul. Niciarniana)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 90-110 zł/h netto + VAT na B2B

Zadania:
  • Wytwarzanie oprogramowania na podstawie projektu technicznego
  • Udział w projektowaniu makiet interfejsu użytkownika
  • Współpraca z programistami części backendowej

Wymagania:
  • Min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka HTML w wersji 5.
  • Dobra znajomość kaskadowych arkuszy stylów CSS w wersji 3.
  • Umiejętność tworzenia i analizowania kodu java script w standardzie ECMA 6.
  • Praktyczna umiejętność programowania w języku Type Script i frameworku Angular 2+.
  • Umiejętność pracy z biblioteką Bootstrap.
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych aplikacji zgodnie z RWD.
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa aplikacji zgodnie z zaleceniami OWASP.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika i przygotowywaniu makiet interfejsu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland