Front-End Developer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za projektowanie i programowanie warstw Front-End aplikacji internetowych i aplikacji desktopowych.

Zakres obowiązków :

  • Projektowanie i implementacja warstw Front-End aplikacji internetowych i aplikacji desktopowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i wymagań biznesowych.
  • Wsparcie zespołu w projektowaniu interfejsu użytkownika.
  • Współpraca z kierownikiem projektu, zespołem developerskim i testowym oraz działem QA w celu zapewnienia jakości tworzonego oprogramowania.
  • Dbanie o jakość kodu i wydajność tworzonej aplikacji.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Programista Front-End.
  • Bardzo dobra znajomość Angular 2+, TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS3, XML.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Znajomość RxJS.
  • Znajomość Node.js.
  • Znajomość zagadnień związanych z Continous Integration i budowania aplikacji z użyciem Mavena.
  • Znajomość tematyki CMS.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość udziału w ambitnych, międzynarodowych projektach z zakresu IoT i telematyki.
  • Ścisła współpraca z międzynarodowym potentatem w produkcji urządzeń telematycznych.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole projektowym.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Karta sportowa Multisport.
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ciekawe benefity pracownicze.

Forma umowy: umowa na czas określony lub nieokreślony

Wymiar pracy: pełny etat

Warunki wynagrodzenia: do negocjacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media