Front End Developer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109050

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: B2B ok 90 PLN/H - stawka do negocjacji w zależności od doświadczenia

Zadania:

• Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
• Współudział w tworzeniu architektury aplikacji;
• Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych;
• Współpraca z doświadczonymi programistami;

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość ASP.NET, C# i środowiska Visual Studio;
• Praktyczna znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS3;
• Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL, Oracle);
• Mile widziana znajomość jednego z frameworków JavaScript(np.: AngularJS, React);
• Mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych;
• Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji;
• Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu;
• Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia;
• Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka;
• Dobra znajomość j. angielskiego;
• Odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland