LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Front-end Developer

Miejsce pracy: Kraków

Nr referencyjny: FRD/KR/03/2017

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji webowych oraz rozwijanie nowych funkcjonalności;
  • Tworzenie interfejsów użytkownika;
  • Dostosowywanie istniejących aplikacji do nowych wymagań klienta.

Wymagania wobec Kandydata:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych;
  • Bardzo dobra znajomość Angulara.js;
  • Dobra znajomość JavaScript;
  • Mile widziana znajomość Node js. lub PHP;
  • Znajomość baz danych (MySql) oraz systemu kontroli wersji GIT;
  • Bardzo dobra znajomość HTTP/REST.

Klient oferuje:

  • Praca na podstawie kontraktu (B2B) lub umowy o pracę;
  • Wewnętrzne hackathony i wyjścia integracyjne;
  • Międzynarodowe projekty;
  • Kuchnia zaopatrzona w darmowe snacksy i pyszną kawę;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość ograniczonej pracy zdalnej (do 25%);
  • Darmowe lekcje języka angielskiego z native speakerem;
  • Pakiet benefitów (karta medyczna, Multisport).