Front-End Developer

PRIMEO

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz:

  • Tworzyć oprogramowanie, współpracując z innymi programistami
  • Kodować GUI na podstawie projektów graficznych
  • Projektować rozwiązania wraz z menadżerem i klientami
  • Testować oprogramowanie
  • Uczestniczyć w decyzjach dotyczących technologii

Wymagania

  • Posiadasz min. rok doświadczenia komercyjnego w realizacji projektów z wykorzysatniem HTML, CSS (LESS / SASS), Java Script (Angular 4)
  • Potrafisz pisać czysty i przejrzysty kod
  • Znasz standardy W3C
  • Korzystasz z narzędzi automatyzacji (Grunt)
  • Lubisz pracować w zespole (GIT)

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach dla klientów zagranicznych i największych firm z regionu
  • Rozwój umiejętności
  • Wpływ na kierunek rozwoju
  • Dowolną formę zatrudnienia wg twoich preferencji
  • Premie od realizowanych projektów

Praca w biurze w Kielcach, praca zdalna nie jest możliwa.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną, działamy na rynku od 2008 roku. Specjaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Preamia projektowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce