Front-End Developer

Bodypak

Chrzanów, małopolskie

Bodypak
Dynamicznie rozwijająca się firma z Chrzanowa zajmująca się sprzedażą i produkcją suplementów dla sportowców poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • umiejętności programistyczne (HMTL5, CSS3, Java Script, znajomość tematyki Responsive Web Design), znajomość SCSS/Sass/Bootstap
  • obsługa narzędzi graficznych Adobe (Photoshop)
  • poczucie estetyki i porządku wizualnego

Zadania:

  • tworzenie warstwy front-end'owej sklepu internetowego oraz serwisów i aplikacji WWW i narzędzi marketingowych
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych kreatywnych rozwiązań technologicznych pod wymagania biznesowe
  • projektowanie i tworzenie konwertujących reklam internetowych, oraz narzędzi wspierających działania marketingowe

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień Usability oraz SEO
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji
  • zainteresowanie zagadnieniami projektowania na użytek WWW i urządzeń mobilnych
  • znajomość systemu Presta Shop i Wordpress
  • zainteresowanie tematyką sportową będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co zyskasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju praktycznych, komercyjnych umiejętności programistycznych
  • miłą atmosferę w zmotywowanym, ambitnym i nie-korporacyjnym zespole
  • pracę, która szybko przekłada się na widoczne w Sieci efekty
  • elastyczne godziny pracy

Prosimy jednocześnie w zgłoszeniach rekrutacyjnych udostępnić link do swojego portfolio/projektów.