Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma jest największym polskim dostawcą systemu rezerwacji online, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach z Google oraz TripAdvisor.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy utalentowanych osób, które wzmocnią nasz zespół frontend developerów zarówno z doświadczeniem jak i chcących doszkolić swoje umiejętności w profesjonalnym teamie.

Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za tworzenie szablonów HTML/CSS z wykorzystaniem JS, tworzenie interfejsów użytkownika oraz integrację szablonów z autorskim systemem CMS.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie
  • Znajomość HTML i CSS
  • Co najmniej użytkowa znajomość Java Script, jQuery lub innych frameworków JS
  • Znajomość Aplikacji Photshop / Fireworks – w szczególności przygotowanie i optymalizacja elementów graficznych na potrzeby stron internetowych
  • Znajomość ogólnych zasad działania systemów CMS, mile widziane doświadczenie w integracji stron z CMS

Mile widziane:

  • Doświadczenie z tworzeniem szablonów w oparciu o HTML5 i CSS3
  • Znajomość zagadnień z zakresu usability

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę i system premiowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • Dopłaty do kart MultiSport
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość awansu i rozwoju

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy