Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty, który będzie zajmował się tworzeniem zaawansowanych stron www o najwyższym poziomie UI i UX. Głównym zadaniem będzie implementacja stron na bazie projektów graficznych naszego zespołu designerów.

Projekty są bardzo przemyślane od strony interfejsu użytkownika. Dla różnych urządzeń będą przygotowane osobne projekty interfejsów. Twoim zadaniem będzie idealne odwzorowanie projektu i implementacja w taki sposób, aby zachować spójność i elastyczność kodu.

Pracujemy w metodologii SCRUM. Do interakcji między grafikami a programistami używamy InVision, Zeplin, MeisterTask, Trello.

Praca w biurze w Warszawie, możliwa częściowo zdalnie.

Oferujemy:

  • Udział w nowych projektach, opartych na najnowszych technologiach, głównie dla klientów zagranicznych (USA, Szwajcaria, Holandia)
  • Pracę z bardzo doświadczonymi programistami, designerami oraz specjalistami od UX

Wymagania

  • HTML5, CSS, SASS/SCSS, Bootstrap, RWD, Javascript
  • Wordpress
  • Znajomość najnowszych trendów UI i UX
  • Przynajmniej podstawowa znajomość jednego z języków: PHP, Ruby lub Python
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • WooCommerce
  • Angular lub Node.js

Prezentacja firmy

VISLA is created by the people who\'s mission is to provide top q... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Inne