Front-End Developer / Web Developer / Webmaster

Grupa VSC

Wrocław, dolnośląskie

Grupa VSC
Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 19 lat specjalizujemy się w usługach z zakresu marketingu relacji. Nasz sukces opiera się na wąskiej specjalizacji w zakresie programów lojalnościowych, badań jakości obsługi metodologią SecretClient® oraz w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi. Liczne nagrody: Diamenty Forbes 2013 i 2014, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży. Więcej informacji na temat naszej firmy znajduje się na stronie internetowej www.secretclient.com.

Profil idealnego kandydata:

Doświadczenie w tworzeniu serwisów www, poparte portfolio,
Biegła znajomość HTML 5, CSS 3, frameworków frontend i javascript
Biegła obsługa Photoshop, umiejętność tworzenia szablonów HTML i cięcia grafiki,
Umiejętność pracy z preprocesorami Sass lub Less i obsługi systemu kontroli wersji GIT
Znajomości popularnych CMS’ów, np. WordPress,
Praktyka w budowaniu projektów RWD,
Znajomość zasad SEO i optymalizacji pod wyszukiwarki.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze,
Atrakcyjne wynagrodzenie, karty Multisport, premie, dodatki,
Przyjazne godziny i warunki pracy, wolne weekendy,
Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu.
Wsparcie zespołu doświadczonych programistów i testerów,
Udział w prestiżowych projektach dla znanych marek,
Zatrudnimy Cię na umowę o pracę lub kontrakt - jak wolisz.

Prosimy o przesyłanie CV, koniecznie z dołączonym portfolio,
np. w formie linków do zrealizowanych projektów
na adres kontakt(at)programylojalnosciowe(.pl)

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: WROCŁAW, Sky Tower

Opis stanowiska:

Jeżeli orientujesz się w aktualnych trendach stron www i chcesz je rozwijać - to właśnie jest praca dla Ciebie. Możesz uczestniczyć w budowaniu serwisów do obsługi programów lojalnościowych znanych marek oraz rozwijać portal jakoscobslugi(.pl). Zobacz, że Twoja praca może być ciekawa i rozwijająca. Przy wsparciu zespołu marketingu, programistów i testerów możesz rozwijać zróżnicowane i kreatywne projekty, strony i aplikacje webowe, tworzyć loayouty, key-visuale, katalogi nagród, newslettery, mailingi itp.

Grupa VSC to stabilna firma z 20 letnim doświadczeniem i świetną pozycją rynkową. Jesteśmy liderem w obsłudze programów lojalnościowych i badań mystery shopping. Obsługujemy wiele projektów dla największych polskich i światowych marek. Prowadzimy także Polski Program Jakości Obsługi i portal jakoscobslugi(.pl). Więcej informacji na naszych stronach internetowych: programylojalnosciowe(.pl).

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.