Front-end Developer / Programista

Wijo Studio

32-091, małopolskie

Opis stanowiska pracy

WKM Global jest firmą świadczącą wsparcie IT w zakresie projektowania i implementacji stron internetowych, zarządzania użytkownikami oraz bazami danych dla wydawcy magazynów w Wielkiej Brytanii.

Poszukujemy solidnego, samodzielnego programisty do tworzenia frontendów stron i systemów online. Zakres obowiązków to tworzenie i wdrażanie rozwiązań zgodnie z najnowszymi trendami.

Miejsce pracy: Węgrzce pod Krakowem

OFERUJEMY:
- Tworzenie ciekawych stron internetowych i systemów online
- Pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę, o dzieło lub firma-firma
- Pracę w środowisku międzynarodowym Londyn, Kraków, Cape Town
- Codziennie lunch time sponsorowany przez firmę (obecnie kanapki z Buczka)
- Napoje w lodówce: Coca-cola, Mirinda, Sprite dla dbających o zdrowie – woda
- Gorąca kawa Nespresso
- Coroczną podwyżkę
- Coroczny bonus finansowy na Święta Bożego Narodzenia
- Miłą atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o zrealizowanych projektach.

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

- Znajomość PHP, JS, HTML5, CSS3
- Znajomość i doświadczenie w użyciu frameworków np. Bootstrap
- Min. roczne doświadczenie w programowaniu frontendów webowych zrealizowanymi projektami
- Umiejętność cięcia z grafiki
- Wykształcenie wyższe lub student zaoczny
- Komunikatywny język angielski

Prezentacja firmy

Firma WKM Global świadczy wsparcie IT w zakresie projektowania i impleme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy