Front-End developer / programista Ruby on Rails

Arsdata

Wrocław / praca zdalna, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ArsData od 6 lat tworzy aplikacje internetowe dla klientów oraz własne produkty w formule SaaS.

Obecnie poszukujemy Front End Developera, który będzie odpowiedzialny front-end innowacyjnego projektu Szpiegomat.

Preferowana praca zdalna.

Preferowane rozliczenie to umowa o dzieło / zlecenie / rozliczenie na działalność (rachunek / faktura).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • programowanie warstwy front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML 5, CSS 3, JavaScript, JQuery
  • modyfikacje warstwy back-end niezbędne do zrealizowania zadań w warstwie front-end
  • tworzenie i modyfikację stron www prezentujących możliwości aplikacji
  • optymalizację stosowanych rozwiązań,
  • współpracę z zespołem developerskim w przygotowywaniu rozwiązań,
  • dostarczenie layoutów zgodnych z większością przeglądarek (Cross-Browser Support)

Wymagania

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość (X)HTML5 i CSS2.1 / CSS3, Javascript
  • bardzo dobra  znajomości bibliotek jQuery oraz technologii Ajax,
  • znajomość Bootstrap (2.x / 3.x) oraz zasad RWD
  • umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek (Cross-Browser Support)
  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych, a także znajomość najnowszych trendów internetowych w tym dotyczących tworzenia stron i aplikacji,
  • rozumienie zasad projektowania UI
  • komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie.
  • sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Ruby on Rails, Ruby
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych,
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Scrum)
  • znajomość SASS/LESS i doświadczenie w testowanie kodu frontendowego oraz umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji

Oferujemy:

  • pracę nad innowacyjnymi projektami
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • elstayczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od jakości pracy

Prezentacja firmy

Działamy w branży internetowej rozwijając własne produkty oraz tw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy