Frezer ze znajomością Mazatrola - 17 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sint Truiden, zagranica

Miejsce pracy: Sint Truiden
  • posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie jako operator maszyn CNC
  • potrafisz programować maszyny ze sterowaniem MAZAK lub FANUC i wprowadzać w nich drobne korekty
  • umiesz odczytywać rysunek techniczny
  • znasz angielski w stopniu komunikatywnym
  • wykazujesz się dużą samodzielnością na stanowisku pracy

Odpowiedziałeś twierdząco na pytania? Jesteś, idealnym kandydatem!

W zamian gwarantujemy:
  • atrakcyjną stawkę w wysokości 17 euro brutto/h
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki ZUS opłacane w Polsce)
  • darmowe zakwaterowanie (jeśli wyjedziesz swoim samochodem)
  • czeki żywieniowe (6 euro za przepracowany dzień)
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • kartę paliwową za w celu pokrycia kosztów transportu na terenie Belgii
  • dodatek 100 euro/miesiąc gdy podwozisz innego pracownika
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii

Twoje codzienne obowiązki:

Jako operator maszyn CNC u naszego belgijskiego Klienta będziesz odpowiadał za obsługę maszyn CNC (Frezarki) oraz przestrzeganie zasad bhp na stanowisku pracy.

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy