FREZER, TOKARZ CNC

Link Consulting

Bytom, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

FREZERZY, TOKARZE CNC

Lokalizacja 1: Bytom, woj. Śląskie

Lokalizacja 2: Czechy, okolice Hradec Kralove (niedaleko polskiej granicy)

Obowiązki:

  • wykonywanie detali (aluminium, stal) na podstawie rysunku technicznego,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych, np. za pomocą suwmiarki i mikrometru,
  • przygotowywanie materiału do obróbki,

Wymagania:

  • umiejętność obsługi tokarek lub frezarek ze sterowaniem Mazatrol, Sinumerik bądź Fanuc,
  • 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • mile widziana umiejętność programowania (z poziomu maszyny),
  • mile widziana umiejętność ustawiania maszyn,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość nadgodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.