Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia PanPol sp. z o.o. ( KRAZ 1670 ) dla stałych partnerów w Belgii, Holandii, Niemczech lub Szwajcarii poszukuje w naborze ciągłym:

Frezerów programistów CNC we wszystkich sterownikach

Tokarzy programistów CNC we wszystkich sterownikach

Frezerów manualnych

Tokarzy manualnych

Mamy różne ofert pracy. Na przykład:

  1. Holandia: 2 frezerów programistów CNC OKUMA. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie + dobry angielski. Możliwość stałej pracy na warunkach holenderskich.
  2. Holandia: Tokarzy programistów CNC OKUMA. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie + dobry angielski. Możliwość stałej pracy na warunkach holenderskich.
  3. Holandia: Frezerów programistów CNC Sinumerik 840 D. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i produkcji dużych elementów + dobry angielski. Możliwość stałej pracy na warunkach holenderskich.
  4. Belgia: Tokarz programista CNC HAAS. Dobra znajomość angielskiego i chęć uczenia się niderlandzkiego. Stała praca.
  5. Belgia: Frezer CNC programista Haas. Dobry angielski lub francuski. Stała praca z możliwością osiedlenia.
  6. Belgia: szlifierz manualny  z doświadczeniem w chromie. Dobra znajomość angielskiego i chęć uczenia się niderlandzkiego. Stała praca.
  7. Belgia: Tokarz manualny z dobrą znajomością języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego. Stała praca.

W każdej ofercie jest możliwe uzyskanie zasiłków lub dofinansowania na dzieci lub na niepracującą żonę, które pozostają w Polsce.

Praca po akceptacji Pana dokumentów..

Kwalifikacje, referencje i umiejętności językowe są sprawdzane na życzenie pracodawcy.

Do kandydatów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania selekcyjne w niniejszym ogłoszeniu wysyłamy e-mail z warunkami finansowymi każdej oferty i z prośbą o przesłanie kompletu dokumentów zgodnie z załączoną listą. Po sprawdzeniu dokumentów, kontaktujemy się telefonicznie tylko z osobami, które przeszły pozytywnie ten etap selekcji celem sprawdzenia znajomości języków obcych lub weryfikacji innych informacji.

Wymagania

  1.  Posiadanie aktualne uprawnienia zgodnie z ofertą powyżej.

  2. własny samochód mile widziany

  3. Wymagane szczegółowe CV. Zdjęcie w CV bardzo dużym plusem. CV napisane zgodnie z poniższymi wskazówkami: okresy zatrudnienia według schematu: miesiąc.rok do miesiąc.rok + nazwa zakładu pracy. Jeśli praca wykonywana w tym zakładzie przez agencję pracy to również nazwę tej agencji + opis jakie prace Pan wykonywał w tym okresie. Bardzo ważne. Dużym plusem jest przesłanie pisemnych referencji lub wskazanie firmy, nazwiska i telefonu osoby referencyjnej, bo większość naszych partnerów nas obliguje do sprawdzania opinii na temat pracownika.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis