Frezer /Programista /Operator CNC /Belgia

PPSEU.pl Sp. z o.o.

40-857 Katowice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasza firma  świadczy usługi personalne związane z różnymi profesjami. Oferujemy pracę dla różnego rodzaju specjalistów w Belgii w sprawdzonych firmach. Umożliwiamy rozwój i wspieramy osoby poszukujące zatrudnienia na różnych szczeblach kariery zawodowej. Obecnie dla firmy produkującej drzwi poszukujemy:

  Frezer /Programista /Operator CNC

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

-Opracowania technologii wykonania detali

-Dobór odpowiednich narzędzi

-Wykonywanie zadań sumiennie i rzetelnie zgodnie z najlepszymi standardami pracy obowiązującymi w firmie oraz posiadaną wiedzą

Wymagania

 Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

 Wymagana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny

 Umiejętność czytania rysunków technicznych

 Znajomość oprogramowania MAZAK

 Bardzo dobra organizacja własnej pracy

 prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Nasza firma świadczy usługi związane z różnymi profesjami: budown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie