FREZER - OPERATOR / PROGRAMISTA CNC - OD 2000 - 2500 EURO NETTO - praca w Niemczech bez Zeitkonta

DIGO Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka Firma DIGO Personal GmbH zatrudnia od wielu lat pracowników z polski.

Usługi doradcze i wsparcie skierowane do naszych pracowników są dla nas zadaniami priorytetowymi! Bezpośredni i osobisty kontakt jest decydującym czynnikiem uzależniającym osiągniecie wspólnego sukcesu. Poświecenie uwagi naszym pracownikom jest dla nas sprawa nadrzędną. Nasza egzystencja uzależniona jest bowiem, przede wszystkim od satysfakcji naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: FREZER - OPERATOR / PROGRAMISTA CNC

Wymagania

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 2000 - 2500 Euro netto miesięcznie, mozliwosc rezygnacji z prowadzenia Zeitkonta przez okres 6 miesiecy.
  • Pełny pakiet socjalny
  • Zorganizowanie zakwaterowania
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pomoc w uzyskaniu Kindergeld
  • Możliwość pracy na długi okres czasu

Prezentacja firmy

Niemiecka Firma DIGO Personal GmbH zatrudnia od wielu lat pracown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji